מבצע מיוחד לכבוד סוף השנה

אנחנו נותנים לכם את האפליקציה בחינם לשבוע!

10 דקות ביום, ותוך חודשיים אתם יודעים לדבר אנגלית

המבצע מוגבל בזמן

ימים
שעות
דקות

מבצע מיוחד לכבוד סוף השנה

₪0 ל 7 ימים התנסות ולאחר מכן 33.5₪ בלבד

נסו, אין לכם מה להפסיד.

מספר המקומות שנותרו למבצע:

298

לחצו על הכפתור כדי לעבור לדף ההרשמה המאובטח

רגע, למה לצפות האחרי ההרשמה?

1

אחרי ההרשמה המאובטחת תקבלו מאיתנו שם משתמש ולינק וסיסמה לתוכנה.

2

יהיה לכם מייל ליצירת קשר איתנו לכל שאלה

3

חפשו את השיר שאתם אוהבים ותתחילו ללמוד אנגלית תוך כדי חוויה (מעל 5 מיליון שירים בפלטפורמה).

הכנו לכם הדגמה מתוך המערכת

מוזמנים להגביר את הווליום

שאלו אותנו גם...

הטענה שלנו היא פשוטה – המוח האנושי זוכר מידע פי 10 יותר טוב באמצעות מוזיקה, למעשה, זו לא הטענה שלנו, יש על זה מחקרים עוד משנות ה-60 של המאה הקודמת, אנחנו רק לקחנו את זה לשלב הבא.

בנינו עבורכם פלטפורמה שמכילה מעל 1,000,000 (מליון) שירים באנגלית, מכל הז’אנרים, בניהם תמצאו ותוכלו לבחור את השירים האהובים עליכם.

מכירים את זה שיש ברדיו שיר באנגלית שאתם אוהבים, ואתם יודעים כמה מילים מתוך השיר (בדר”כ מהפיזמון), ואת השאר אתם פשוט מזמזמים וממלמלים? מה בעצם קורה כאן? אתם זוכרים את המנגינה של השיר לפרטי פרטים, אבל את המילה הספציפית המוח שלכם משמיט מהסיבה הפשוטה שהוא לא מזהה אותה כמילה מוכרת. בתוך הפלטפורמה של סינגיט, אתם תטמיעו במוחכם את המילים האלה בקלות וביעילות, ככה שבפעם הבאה שתשמעו את השיר מנגן ברקע – אתם תדעו כל מילה ומילה, וחשוב מזה.. אתם תבינו את המשמעות של המילה, המשפט, הבית והשיר כולו. בדרך הזו המוח שלכם לא רק לומד את השפה כמו שלומדים למבחן, אלא זוכר ומטמיע את השפה בתת המודע שלכם לטווח הרחוק.

מאוד פשוט! פשוט שולחים לנו מייל ומבקשים את ביטול המנוי. הגישה לפלטפורמה תישאר לכם עד תאריך החיוב שבו ביצעתם את ההרשמה לראשונה. בחודש העוקב לא תחויבו ובהתאם לכך גם לא תישאר גישה לפלטפורמה.