קהילת Daily English מציגה:

אתגר 6 השבועות לשיפור האנגלית

כך תפרצו את מחסום האנגלית שלכם (בהתחייבות) בשיטה בדוקה ומוכחת,

 ובהשקעה של 20-30 דקות ביום בלבד!

 זו ההזדמנות שלכם להיחשף לעולם הגדול של דוברי האנגלית, להתקדם בקריירה ובעסקים, ולהרגיש אחת ולתמיד ביטחון מלא כשאתם צריכים לדבר אנגלית.

אם אתם אנשים עסוקים, כאלה שכל 10 דקות ביום שלהם מנוצלות היטב, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של להקדיש זמן לפיתוח עצמי ושיפור המיומנויות שלכם.

כאנשים מצוינים, יתכן שבמשך שנים היה חשוב לכם לפתח כישורים ומיומנויות בתחום העיסוק שלכם, למדתם לנהל, לערוך פגישות עסקיות, לסגור דילים ולקדם עניינים בעבודה ובחיים.

אבל...

לא פעם הרגשתם איזשהו חסך ביכולת שלכם לתקשר באנגלית, אולי זה נובע מחוסר ביטחון, ואולי פשוט חסר לכם אוצר מילים וניסיון של ממש בשיחות באנגלית, כי בנינו.. למי יש את הזמן ללמוד היום, לא ככה?

הנה החדשות הטובות!

פיתחנו אתגר אינטרנטי שיעזור לכם לשפר את האנגלית באופן משמעותי ב6 שבועות בלבד! האתגר נועד בדיוק לאנשים עסוקים כמוכם, וכל מה שהוא דורש זה השקעה יומית של בין 20 ל30 דקות, וחיבור לאינטרנט מהמחשב או מהסמארטפון.

האתגר יושב על פלטפורמת Daily English החדשה, כך שזה "All in one", יש לכם שם את מערכת הלימוד יחד עם מערכת התרגול המתקדמת של דיילי אינגליש שמבוססת ברובה על AI.

מחיר רגיל: 1500

מחיר אקסקלוסיבי לעוקבי Daily English:

רק 290 ש"ח לחודש * 3 חודשים או בתשלום אחד של 790 ש"ח בלבד!

**ההצעה האקסקלוסיבית לעוקבי העמוד יכולה לרדת מהרשת בכל רגע, קחו את זה עכשיו כל עוד זה באוויר

והנה ההתחייבות המוגזמת שלנו למשתתפי האתגר:

בתחילת האתגר כל משתתף יעשה מבחן רמה בתקן CEFR האירופאי, (מבחן שכשלעצמו עולה מאות דולרים בשוק החופשי ורבים מדוברי האנגלית בעולם נוהגים לשים את הציון שקיבלו בקורות חייהם).

אם עד סוף האתגר, לא תעלו רמה אחת לפחות -

קבלו מאיתנו החזר כספי מלא

על כל הסכום אותו שילמתם עבור ההשתתפות באתגר, זאת בתנאי אחד כמובן והוא שביצעתם את המוטל עליכם: לפחות שיעור אחד ביום (בין 20 ל30 דקות) למשך 5 ימים בשבוע בכל ששת השבועות של האתגר.

יותר מזה,
אנו כל כך בטוחים בפלטפורמת האתגר ובמה שהיא מסוגלת לעשות עבורכם, כך שאם ביצעתם את המינימום המוטל עליכם ולא עליתם רמה במבחן השני שתקחו בסוף 6 השבועות של האתגר, שלחו לנו מייל ולא רק שתקבלו את מלוא כספכם,
אלא נוסיף לכם עוד 100 ש״ח, עלינו. בלי לשאול שאלות.

אנו מאמינים מכל הלב שמי שקיבל את הערך הרב שניתן באתגר, הוא כנראה מוקיר תודה על הבוסט הרציני שהוא קיבל לאנגלית שלו (אולי לראשונה בחיים), ואדם כזה לא יזייף את מבחן הרמה האחרון שבסוף האתגר רק כדי ״להרוויח כמה שקלים״.

מעבר להתחייבות שלנו, למה כדאי לבחור באתגר הזה?

למידה מפוקסת וממוקדת: בנויה במיוחד עבור אנשים עסוקים. תחוו שיפור אדיר בהשקעה קטנטנה של 20-30 דקות ביום בלבד.

למידה מפוקסת וממוקדת: בנויה במיוחד עבור אנשים עסוקים. תחוו שיפור אדיר בהשקעה קטנטנה של 20-30 דקות ביום בלבד.

למידה מפוקסת וממוקדת: בנויה במיוחד עבור אנשים עסוקים. תחוו שיפור אדיר בהשקעה קטנטנה של 20-30 דקות ביום בלבד.

מה תוכלו למצוא בתוך פלטפורמת האתגר Daily English:

פודקאסטים

למידה בשיטה שפשוט עובדת: האזנה לפודקאסטים מעניינים ממגוון תחומים בעזרת מערכת הלומדה הייחודית של Daily English שמאפשרת לכם לעצור בכל רגע על ידי לחיצה על מילה מאתגרת, לשמור ולהטמיע את המילה, ומיד להמשיך להאזין לפרק בו אתם נמצאים.

פידבק מיידי

לימוד אינטרקטיבי ופידבק מיידי - כלי מדהים שיאפשר לכם לשפר את ההבנה של אנגלית מדוברת.

תרגול

לאחר כל האזנה לפרק תוכלו לתרגל באמצעות מערכת התרגול המתקדמת, שתלמד אתכם מילים חדשות מתוך הפרק, דקדוק והבנה של איך בונים משפטים תקניים באנגלית.

דיבור עם AI​

שמרנו את הטוב ביותר לסוף: תרגול דיבור עם בוט AI ייחודי שישוחח איתכם באנגלית על הפרק האחרון ששמעתם, או על כל נושא אחר שרק תרצו.

בנוסף, בכל רגע תוכלו לראות פלט של מערכת הלומדה על השימוש וההתקדמות שלכם, כך שתדעו בדיוק איפה אתם עומדים בכל רגע בתוכנית, גם מבחינת העמידה בתנאי האחריות שלנו וגם לצורך מעקב אישי אחר קצב ההתקדמות והצמיחה שלכם.

בונוס נוסף לנרשמים עכשיו:

הירשמו עכשיו וקבלו מאיתנו עוד 6 שבועות של גישה מלאה לפלטפורמת Daily English לגמרי בחינם! כך שבסך הכל יש לכם את ההזדמנות להנות מהמערכת למשך 3 חודשים שלמים ולהמשיך להשתפר ולהנות מהלמידה גם לאחר השלמת האתגר!

אז.. מוכנים לשפר את האנגלית שלכם אחת ולתמיד ולצבור את הביטחון שתמיד רציתם?

הירשמו עוד היום לאתגר והתחילו את המסע שלכם לעבר

אנגלית שוטפת

כן אני מקבל את האתגר ורוצה להירשם!

וודאו שהפרטים שלכם נכונים ולחצו על הכפתור למעבר לדף ההרשמה המאובטח

בנימה אישית,

זו ההזדמנות שלך להנסיק את החיים והקריירה בעזרת אתגר האנגלית הייחודי של Daily English. עבדנו על פיתוח המערכת של האתגר במשך למעלה משנתיים, ואנו כל כך מרוצים מהמוצר הסופי ומהיכולות שלו לעזור לך לשפר את האנגלית פלאים! אנו שמחים ונרגשים לעבור איתך את האתגר הקרוב ובטוחים שביחד - נצליח ובגדול!

אוהבים,

צוות Daily English ישראל.

שאלו אותנו גם...

הטענה שלנו היא פשוטה – המוח האנושי זוכר מידע פי 10 יותר טוב באמצעות מוזיקה, למעשה, זו לא הטענה שלנו, יש על זה מחקרים עוד משנות ה-60 של המאה הקודמת, אנחנו רק לקחנו את זה לשלב הבא.

בנינו עבורכם פלטפורמה שמכילה מעל 1,000,000 (מליון) שירים באנגלית, מכל הז’אנרים, בניהם תמצאו ותוכלו לבחור את השירים האהובים עליכם.

מכירים את זה שיש ברדיו שיר באנגלית שאתם אוהבים, ואתם יודעים כמה מילים מתוך השיר (בדר”כ מהפיזמון), ואת השאר אתם פשוט מזמזמים וממלמלים? מה בעצם קורה כאן? אתם זוכרים את המנגינה של השיר לפרטי פרטים, אבל את המילה הספציפית המוח שלכם משמיט מהסיבה הפשוטה שהוא לא מזהה אותה כמילה מוכרת. בתוך הפלטפורמה של סינגיט, אתם תטמיעו במוחכם את המילים האלה בקלות וביעילות, ככה שבפעם הבאה שתשמעו את השיר מנגן ברקע – אתם תדעו כל מילה ומילה, וחשוב מזה.. אתם תבינו את המשמעות של המילה, המשפט, הבית והשיר כולו. בדרך הזו המוח שלכם לא רק לומד את השפה כמו שלומדים למבחן, אלא זוכר ומטמיע את השפה בתת המודע שלכם לטווח הרחוק.

מאוד פשוט! פשוט שולחים לנו מייל ומבקשים את ביטול המנוי. הגישה לפלטפורמה תישאר לכם עד תאריך החיוב שבו ביצעתם את ההרשמה לראשונה. בחודש העוקב לא תחויבו ובהתאם לכך גם לא תישאר גישה לפלטפורמה.

מדיניות פרטיות

תנאי שימוש

צור קשר