מבצע מוגבל בזמן על פלטפורמת סינגיט!

הזדמנות חד פעמית להירשם
ל 7 ימי התנסות ב - 0 ש"ח ולאחר מכן 67 ש"ח לחודש בלבד.

בסוף הזמן בשעון תיעלם האפשרות להירשם בתנאי המבצע

ימים
שעות
דקות
שניות

חדש! איך כל ישראלי יכול לרכוש את השפה האנגלית מבלי להתאמץ בעזרת מוזיקה

הפלטפורמה שגרמה סוף סוף לישראלים לדבר אנגלית בעזרת שירים.

ללמוד איך שהמוח קולט בקלות. דרך השירים האהובים עלייך מבלי להתיש את עצמך עם חוקי דקדוק מיותרים ושינון בלתי נגמר

״בטעות״ גילינו שאנחנו יודעים אנגלית דרך מוזיקה...

בתור ילדים קטנים תמיד לימדו אותנו בעזרת מוזיקה, החל מ"עשר אצבעות לי יש" דרך "לדוד משה הייתה חווה" ועד לשירים פרקטיים כמו "ABCDEFG…H.." שבנינו, עד היום אם ישאלו אתכם מה האות העשירית בABC, כולנו נזמזם בראש את אותו שיר עד שנגיע לאות J ונענה על השאלה בתחושת ניצחון.
למה?

כי זו השיטה שעובדת

בשיטה הזו אתם לא צריכים להתאמץ כדי להטמיע את השפה, אתם לא צריכים לשנן חוקי דקדוק ולהיות בלחץ אם שכחתם פירוש של מילה.. בזכות המוזיקה, המוח שלכם ישלים את מה שצריך בצורה טבעית ונינוחה, באפס מאמץ. (כן, כן.. בדיוק כמו בשיר).

יש עשרות מחקרים על הנושא של לימוד בעזרת מוזיקה, שמראים שההטמעה של המידע בתת המודע שלנו היא חזקה הרבה יותר כאשר משתמשים במוזיקה, אבל אנחנו בסינגיט מאמינים כל כך בשיטה שלנו שאנחנו מוכנים לתת לכם להתנסות בה במחיר מצחיק וללא התחייבות.

לחצו על הסרטון הגבירו את הווליום

אם לכולנו ברור ששימוש במוזיקה זו דרך מצויינת ללמד ילד, אז למה אנחנו מפסיקים להשתמש בה עבור עצמנו כשאנחנו מתבגרים? האמת, שאין לכך תשובה טובה.. כמו שיש שירים לילדים, יש הרבה יותר שירים שמתאימים לנוער ולמבוגרים. פשוט הפסקנו להשתמש בזה ככלי למידה והפכנו את זה למשהו שיש בו רק הנאה.

בעזרת פלטפורמת ״סינגיט״ אפשר גם וגם.

כי זו השיטה שעובדת

בשיטה הזו לא תצטרכו להתאמץ כדי להטמיע את השפה, אתם לא צריכים לשנן חוקי דקדוק ולהיות בלחץ אם שכחתם פירוש של מילה.. בזכות המוזיקה, המוח שלכם ישלים את מה שצריך בצורה טבעית ונינוחה, באפס מאמץ. (כן, כן.. בדיוק כמו בשיר).

יש עשרות מחקרים על הנושא של לימוד בעזרת מוזיקה, שמראים שההטמעה של המידע בתת המודע שלנו היא חזקה הרבה יותר כאשר משתמשים במוזיקה, אבל אנחנו בסינגיט מאמינים כל כך בשיטה שלנו שאנחנו מוכנים לתת לכם להתנסות בה במחיר מצחיק וללא התחייבות.

לחצו על הסרטון והגבירו את הווליום

אם לכולנו ברור ששימוש במוזיקה זו דרך מצויינת ללמד ילד, אז למה אנחנו מפסיקים להשתמש בה עבור עצמנו כשאנחנו מתבגרים?

האמת, שאין לכך תשובה טובה.. כמו שיש שירים לילדים, יש הרבה יותר שירים שמתאימים לנוער ולמבוגרים, פשוט הפסקנו להשתמש בזה ככלי למידה והפכנו את זה למשהו שיש בו רק הנאה.

איך זה עובד?

1

בוחרים שיר מתוך מבחר של מעל ל5 מליון שירים בשפה האנגלית.
שיר שאתם מכירים ואוהבים או שירים חדשים ולא מוכרים.

2

מתחילים לשמוע את השיר ובמקביל קוראים את מילות השיר. המילים יודגשו לפי מילות השיר המתנגנות.

3

תלמדו והטמיעו את המילים בעזרת משחקים כיפים כמו: למלא את המילה החסרה, לדבר את המשפט ולקבל משוב ועוד.

4

המידע יטמע לכם במוח מבלי לשים לב. בפעם הבאה שתהיו צריכים לדבר תוכלו לשלוף מידיית את המילים הנכונות ולחבר משפטים. לדבר אנגלית בביטחון

הכנו לכם הדגמה מתוך המערכת

מומלץ ללחוץ על הגדל מסך

המטרה

החזון שלנו בSing-it הוא שאתם תמשיכו להנות מכל הזמרים האהובים עליכם, ולא משנה אם זה דרייק, ג'סטין ביבר, דואה ליפה או הביטלס ומארון 5, אתם גם תהנו מכל השירים האהובים עליכם וגם תלמדו אנגלית על הדרך.

המבצע מוגבל בזמן

7 ימי ניסיון ב - 0 ש"ח ולאחר מכן

רק ₪67 בחודש בלבד!

המבצע מוגבל עד לסוף הזמן שבשעון

ימים
שעות
דקות
שניות

לחצו על הכפתור כדי לעבור לדף ההרשמה המאובטח

רגע, למה לצפות האחרי ההרשמה?

1

אחרי ההרשמה המאובטחת תקבלו מאיתנו שם משתמש ולינק וסיסמה לתוכנה.

2

יהיה לכם מייל ליצירת קשר איתנו לכל שאלה

3

חפשו את השיר שאתם אוהבים ותתחילו ללמוד אנגלית תוך כדי חוויה (מעל 4 מליון שירים בפלטפורמה).

שאלו אותנו גם...

הטענה שלנו היא פשוטה – המוח האנושי זוכר מידע פי 10 יותר טוב באמצעות מוזיקה, למעשה, זו לא הטענה שלנו, יש על זה מחקרים עוד משנות ה-60 של המאה הקודמת, אנחנו רק לקחנו את זה לשלב הבא.

בנינו עבורכם פלטפורמה שמכילה מעל 1,000,000 (מליון) שירים באנגלית, מכל הז’אנרים, בניהם תמצאו ותוכלו לבחור את השירים האהובים עליכם.

מכירים את זה שיש ברדיו שיר באנגלית שאתם אוהבים, ואתם יודעים כמה מילים מתוך השיר (בדר”כ מהפיזמון), ואת השאר אתם פשוט מזמזמים וממלמלים? מה בעצם קורה כאן? אתם זוכרים את המנגינה של השיר לפרטי פרטים, אבל את המילה הספציפית המוח שלכם משמיט מהסיבה הפשוטה שהוא לא מזהה אותה כמילה מוכרת. בתוך הפלטפורמה של סינגיט, אתם תטמיעו במוחכם את המילים האלה בקלות וביעילות, ככה שבפעם הבאה שתשמעו את השיר מנגן ברקע – אתם תדעו כל מילה ומילה, וחשוב מזה.. אתם תבינו את המשמעות של המילה, המשפט, הבית והשיר כולו. בדרך הזו המוח שלכם לא רק לומד את השפה כמו שלומדים למבחן, אלא זוכר ומטמיע את השפה בתת המודע שלכם לטווח הרחוק.

מאוד פשוט! פשוט שולחים לנו מייל ומבקשים את ביטול המנוי. הגישה לפלטפורמה תישאר לכם עד תאריך החיוב שבו ביצעתם את ההרשמה לראשונה. בחודש העוקב לא תחויבו ובהתאם לכך גם לא תישאר גישה לפלטפורמה.